info@mekra.com | 1991' den beri1991 den beri ... Mekra Sport

BÜYÜK TECRÜBE VE DÜNYA MARKALARIYLA MEKRA SPORT

 

MEKRA SPORT; uzun yıllardır başta tenis kortları olmak üzere dünya kalitesinde spor alanlarını Türkiye’ye kazandıran bir şirkettir. 

Tenis sporuna yıllardır çok önemli hizmetler veren Engin Kratzer ve Mehmet Saltık tarafından 1991’de  kurulan şirketimiz, bugüne kadar çok sayıda tenis kulüpleri - beş yıldızlı otel ve tatil köyleri - prestijli oturum siteleri - kurumsal şirketlerin spor komplekslerin başta tenis kortları olmak üzere, çok maksatlı spor aalanları ve futbol sahaları yapımına başarı ile imza atmıştır.

İstanbul Sinan Erdem Arena’da düzenlenen WTA Dünya Kadınlar Dünya Şampiyonası da ( 2014 - 2017 ), Almanya'da özel üretilen seyyar Tenis Kortu sistemi ile MEKRA SPORT tarafından uygulanmış olup; dünyaca ünlü sporculardan övgü alan mükemmel kortlar üzerinde oynanmıştır.

30 yıllık tecrübesiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti veren MEKRA SPORT saha yapımında kullandığı ürünlerle de fark yaratıyor.   

Şirket, zemin kaplamada tartışmasız dünyanın en iyi sistemlerinden biri kabul edilen Avustralya üretimi REBOUND ACE SPORTS sistemlerini kullanıyor.  (MEKRA SPORT ayrıca REBOUND ACE’in Türkiye, Azerbaycan, Libya ve KKTC genel distribütörüdür.)

Suni çim sahaları İngiliz üretimi TIGER TRUF ile gerçekleştiriliyor. 

Kullanılan spor aksesuarları ise Alman üretimi UNIVERSAL SPORTS damgası taşıyor.

 

Çözüm Ortağı Olduğumuz Organizasyonlardan Bazıları...

Türkiye Kulüplerarası Tenis Ligi - ATP Challenger Turnuvaları - ITF Turnuvaları - BNP Organizasyonları - Sinan Erdem Dünya Şampiyonası - WTA Turnuvaları