info@mekra.com | 1991' den beriHAKKIMIZDA

Tenis kortu başta olmak üzere spor sahaları anahtar teslim yapımını gerçekleştiren şirketimiz 1991 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu süre içerisinde ulusal ve uluslararası spor sahaları yapmaktadır

 

 

SİNAN ERDEM’DE 2011-2012 YILINDA YAPILAN VE BU YIL BİR KEZ DAHA YAPILACAK OLAN “DÜNYA KADINLAR ŞAMPİYONASI”NIN ZEMİNİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE MEKRA TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

Tenis kortu başta olmak üzere spor sahaları anahtar teslim yapımını gerçekleştiren şirketimiz 1991 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu süre içerisinde ulusal ve uluslararası spor sahaları yapımına imza atmış bulunan şirketimiz birçok federe/gayri federe spor kulübünün; otel-tatil köylerinin; özel mülk, fabrika alanları ve sitelerin spor komplekslerini tamamlamış bulunmaktadır.
Zemin kaplama sistemlerinde akrilik üründe Avustralya malı dünyanın en iyi sistemlerinden biri olarak kabul edilen REBOUND ACE SPORTS sistemlerini; suni çim ürünlerinde Belçika LANO SİSTEM; spor aksesuarlarında ise Alman UNİVERSAL SPORTS markalarını kullanmaktayız.